Uroczyste zainaugurowanie działalności Amerykańskiego Centrum Edukacji i Biznesu UMCS American Corner - Szczegóły aktualności - Liceum Ogólnokształcące nr V im. M. Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Tag img Projekty
Tag img 28.04.2024, 17:35

Spotkanie uczniów VLO z Ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce Panem Markiem Brzezinskim. Młodzież wzięli udział w konkurencjach, koncercie zespołu “Good Lovin’” .Degustowali też amerykańskie przekąski.

Grand Opening American Corner UMCS Education & Business Center

Uczestnicy projektu “Discover America, Discover Poland” wzięli udział w Grand Opening American Corner UMCS Education Business Center: 3a: Maria Zbita, 3b: Bartosz Duda, Tomasz Kot, Maksymilian Woś, 3c: Mikołaj Szymański, 3e: Emilia Czubiel, Paulina Figura, Patrycja Radwan, 3f: Kajetan Broda, 3g: Gabriela Kruk.

Grand Opening American Corner UMCS Education & Business Center
opiekun: Urszula Piotrowska