MATURA 2024 - Szczegóły aktualności - Liceum Ogólnokształcące nr V im. M. Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Tag img 25.04.2024, 23:30

MATURA 2024

Drodzy Absolwenci,

• Plan egzaminu maturalnego sesji wiosennej w terminie głównym (7 – 23 maja 2024 r.) został zamieszczony w zakładce „Uczniowie” - "Egzamin maturalny".
  • Na egzamin należy zgłosić się o godz. 8.00 (na egzaminy poranne), 13.00 (na egzaminy popołudniowe).
  • Przypominamy o konieczności okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość (dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty, paszport).
  • Telefony, smartwatche, wszelkie urządzenia telekomunikacyjne (w tym: wyposażone w technologie umożliwiające łączenie się z innymi urządzeniami oraz Internetem), przybory niedozwolone komunikatem dyrektora CKE na danym egzaminie i inne rzeczy osobiste należy pozostawić w szatni.

UWAGA!

Szkoła zapewnia materiały pomocnicze tj. słowniki poprawnościowe (na egzamin z języka polskiego w Formule 2015), tablice matematyczne i tablice stałych i wzorów fizyko-chemicznych (odpowiednich do formuły egzaminu). Natomiast we własnym zakresie należy zabezpieczyć przybory dozwolone „Komunikatem dyrektora CKE o materiałach i przyborach pomocniczych” na poszczególnych egzaminach, uzależnionych od formuły (szkoła nie zapewnia kalkulatorów prostych i naukowych!!).